مجموعه …  شما را به خرید بهترین محصولات رب گوجه فرنگی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات رب گوجه فرنگی ایران

آیا شما با صادرات رب گوجه فرنگی ایران آشنایی دارید؟ بازار هدف ایران برای صادرات کدام کشورها هستند؟ رتبه ایران در صادرات رب گوجه فرنگی و فرآورده های آن چقدر است؟
رب گوجه فرنگی که یکی از فرآورده های اصلی گوجه فرنگی بوده، به صورت گسترده در سراسر دنیا قابل عرضه و مصرف بوده است. همانطور که می دانید کشورهای اروپای شرقی و کشورهای نزدیک به دریای مدیترانه مانند لیبی، یونان و ایتالیا، روسیه، کشورهای خاورمیانه و عراق بزرگترین مصرف کنندگان گوجه فرنگی دنیا می باشند، که در اکثر غذاهای خود به فراوانی از این محصول کشاورزی استفاده می نمایند.
طبق آخرین آمارها و نتیجه گیری ها کشور ایران دارای رتبه پنجم دنیا در زمینه فرآوری گوجه فرنگی بوده و هم چنین در صادرات رب گوجه فرنگی رتبه ششم دنیا را از آن خود دارد.
صادرات رب گوجه فرنگی ایران عمدتاً به کشورهای عراق، روسیه و افغانستان می باشد، که به صورت بسته بندی شده در قوطی های فلزی با درج برچسب و بهترین برندهای داخلی ایران مانند روژین، چین چین و آوازه قابل عرضه می باشد. رب گوجه فرنگی یکی از کالاهای اساسی در برنامه غذایی روزانه افراد و مصرف کنندگان می باشد، مصرف این رب در مقابل گوجه فرنگی تازه، رنگ دلپذیرتر و یکنواخت تری به غذاها می دهد.
منبع: گوجه و رب گوجه

من در حوزه رب گوجه فرنگی مشغول به کار هستم

مجموعه …  شما را به خرید بهترین محصولات رب گوجه فرنگی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید