مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع رب گوجه فرنگی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید رب گوجه فرنگی فامیلا

برای خرید رب گوجه فرنگی فامیلا لطفا به این متن توجه کنید .
شرکت های تولید رب معمولا اقدام به کشت گوجه فرنگی می نمایند . در مورد کشت گیاه گوجه فرنگی باید به طول فصل  رشد توجه خاص نمود ، گرچه امروزه ارقام مختلف از زودرس تا خیلی دیررس وجود دارند ، ولی توجه به شرایط آب و هوایی منطقه و بررسی آمار چند ساله هواشناسی برای تنظیم تاریخ کاشت بسیار مهم است ، بخصوص در مناطقی مانند شمال استان خراسان و آذربایجان شرقی و غربی که سرمای دیررس بهاره یا سرمای زودرس پاییزه طول فصل رشد را کوتاه می کنند و خساراتی از قبیل سرمازدگی گیاهچه ها در بهار یا سرما زدگی محصول تولید شده در پاییز را به وجود می آورند .
البته مشکلاتی از این قبیل با اجرای تمهیداتی از قبیل نشاء کاری و ایجاد خزانه های تولید نشاء تا حدی قابل رفع می باشند . درجه حرارت های بالا و پایین در هر مرحله می تواند باعث توقف رشد و نمو گیاه در همان مرحله باشد یا سبب شیوع بیماری های خاصی در گیاه گردد . در ارقام کم برگ و یا شرایطی که سایه اندازی برگها بر روی میوه کافی نباشد ، خسارت آفتاب زدگی می تواند از کمیت و کیفیت محصول بکاهد .
رب گوجه فرنگی فامیلا یکی از محصولات جدید در بازار محصولات کنسروی می باشد . پس از درخواست های متعدد خرید این رب بر آن شدیم تا این محصول را به سبد محصولات قابل عرضه شرکت گوجه ایران اضافه کنیم . بدین منظور کلیه عزیزان می توانند جهت خرید این محصول در آینده نزدیک اقدام کنند .

مجید امیری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید امیری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09152941432

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: amiri.ma14@gmail.com

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع رب گوجه فرنگی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید